Asmalı Evler 6658 Sokak No:8 Pamukkale/DENİZLİ

Elit Apart Denizli - Denizli Apart - Denizli Aylık Apart

2019 yılında Denizli, Asmalıevler mahallesinde inşa ettiğimiz üstün dizayn tasarımlı apartlar, yeni yaşamanızın odak noktası haline gelecek.  Rahatlığı ve konforu bir arada yakalamanızı sağlayacak Elit apart, adından anlaşılacağı üzere seçkin iç mimarisi ve full mobilyalarıyla sizlere harika bir yaşam alanı sunacak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ön görüsüyle temiz ve bakımlı olarak teslim edilmektedir. 

Deprem yönetmeliği kanuna uygun olarak inşa edilen apartlarımız, 1+1 olmakla birlikte misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceğiniz huzurlu bir ortam sunacak. Sakinliği ve huzuru yeniden keşfedeceğiniz Elit Apart, modern dizaynın eseri mobilyaları ve odalarıyla tüm taleplerinizi karşılamak üzere özel olarak tasarlandı. 

Yerden ısıtmalı, klimalı, bireysel kombili, tek/çift kişilik yatak ve internet hizmetleriyle birlikte aradığınız konforu sizlere sunacak.  Aidat olmaksızın, Asmalıevler’de gürültü ve sesten uzakta mutlu bir yaşama kapı açın. 

38-45-65 m² genişliğinde değişiklik gösteren apartlarımız, sıfır eşyalarla ve nezih ambiyansıyla sizlere ayrıcalıklı bir konfor vaat ediyor…

Elit Apart Denizli - Denizli Apart - Denizli Aylık Apart

Asmalı Evler 6658 Sokak No:8 Pamukkale/DENİZLİ

Elit Apart, Ateş Gayrimenkul Güvencesindedir.

Kablosuz İnternet
Aile Ortamı
Kaliteli Hizmet
Kolay Ulaşım
Sessiz Ortam
Ücretsiz Otopark